Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
DC12V DC24V Jalur LED COB Fleksibel, 8mm/10mm lebar fpcb, 320/420/528led/m, kami mempunyai 2800-3200k putih hangat, 4000-4500k putih asli, 6000-6500k putih, Kuning ,Merah,Hijau,Biru dan sebagainya untuk pilihan anda.
Spesifikasi
| Voltan kerja | DC12V |
| LED | 420leds/M |
| CHIP LED | LED COB |
| Kuasa / M | 12W/M |
| Waranti | 5 tahun |
| Warna | Merah jambu |
| Saiz | 10000*10mm) |
| Sudut Pandangan LED | 180 darjah |
| Panjang standard | 5meter/gulungan |
| Kalis air | IP20 |
Lebih terperinci






Permohonan


