ciri produk




Ia sangat fleksibel dan boleh dibengkokkan, dipotong dan dibuat dengan mudah. Ia juga sesuai dengan sempurna di sekeliling sudut dan ciri seperti pada siling, kabinet, tangga dan perabot untuk mencipta pencahayaan rahsia atau artistik. Voltan kerja biasanya voltan rendah selamat 12V hingga 24V, dan ia sangat mudah untuk diletakkan kerana bahagian belakangnya melekat pada dirinya sendiri. Anda boleh mendapatkan jalur cahaya LED dalam satu warna (putih hangat, putih semulajadi, putih tulen atau putih sejuk), atau anda boleh mendapatkan jalur cahaya RGB atau RGBW yang boleh dikawal untuk menghasilkan 16 juta warna dan kesan dinamik. Ini boleh digunakan untuk pencahayaan asas atau untuk membuat mood anda sendiri.
parameter
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,Merah, Biru,Hijau,Kuning |
| LED | 240PCS 2835 LED , Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
penggunaan
Lampu jalur LED boleh digunakan terutamanya untuk hiasan rumah, ruang komersial, dan landskap seni bina.



Syarikat Kami

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar terkemuka produk pencahayaan LED yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk{1}}berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China%
ALAMAT KAMI
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China.
E-MEL
bwzm18@ledbenweilighting.com
