Ciri-ciri Produk:
1. Pemilik bot yang ingin mengurangkan penggunaan tenaga mereka mungkin memilih jalur lampu LED marin kerana mereka memerlukan lebih sedikit elektrik.
2. Panjang umur di atas kapal bergantung pada ketahanan lampu jalur LED, yang terdiri daripada bahan teguh yang boleh menahan persekitaran maritim yang mencabar, termasuk air laut dan suhu tinggi.
3. Jalur lampu LED Marin adalah mesra alam, kerana ia tidak mengandungi bahan berbahaya seperti plumbum, merkuri atau kaca, dan menggunakan lebih sedikit tenaga, menjadikannya pilihan terbaik untuk pemilik bot yang mementingkan alam sekitar.
produkKhusus:
| Voltan masukan | DC12-48V |
| Kuasa | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
| Warna Cerah | Putih Hangat/putih/putih sejuk/rgb |
| Suhu Kerja (darjah) | -80 |
| Kuantiti LED | 60 led/m/120leds/m |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan

