ciri:
1. Cahaya Jalur Piksel Tinggi Warna Ajaib sesuai untuk mencipta persekitaran yang meriah dan berwarna-warni di mana-mana lokasi.
2. Lampu jalur ini mempunyai ketumpatan piksel yang tinggi, yang bermaksud ia menyediakan paparan yang terang dan jelas dengan kualiti warna yang sangat baik.
3. Produk ini adalah pilihan bijak untuk mana-mana rumah atau syarikat kerana ia mudah dipasang, menjimatkan tenaga dan dibina untuk bertahan lama.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W 25W |
| Penarafan IP | IP40 |
| Voltan masukan | 85-265V |
| CRI | CRI > 80 atau CRI > 95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120 lm/W |
| Suhu kerja |
-20 darjah ~50 darjah |
| Saiz | 5000* 5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna (CCT) | 3000K |
| LED | 240 PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC + LED |
| Waranti | 5 tahun |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej terperinci:




penggunaan:



Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
