Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Menampilkan mekanisme penyejukan dan kuasa pemanduan arus yang mantap
2. Penjanaan haba yang sangat rendah, yang menjimatkan tenaga
3. Seismik, rintangan hentaman, bebas sinaran haba, selamat dan boleh dipercayai
4. Sesuai untuk paparan pencahayaan di rumah, pejabat dan tetapan lain.
produkKhusus:
| Nama Produk | Jalur led 2835 smd |
| Jenis yang dipimpin | SMD2835 |
| Kuantiti LED | 240leds/M |
| Voltan masukan | DC24V |
| Kuasa | 15W/M |
| bahan | FPC berganda |
| Warna | 2000K-10000K(Boleh Disesuaikan) |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
Imej Terperinci:



Penggunaan


