Ciri Produk:
1. Jalur cahaya datang dalam pelbagai reka bentuk yang boleh digunakan untuk menambah warna kepada kehidupan kita dan memenuhi keperluan pelbagai lokasi dan tema.
2. Jalur cahaya 'Eco - mesra dan tenaga - reka bentuk yang cekap, yang menggunakan LED dan tenaga lain - sumber yang cekap, menurunkan sisa tenaga dan menyumbang kepada perlindungan alam sekitar.
Spesifikasi:
| Kuasa | 10W |
| Penilaian IP | IP40 |
| Cri | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/w |
| Suhu kerja |
-20C~50C |
| Saiz | 5000* 5mm, lebar 5mm |
| Suhu warna (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Dipimpin | 240pcs 2835 LED, EPISTAR & SAMSUNG |
| Bahan | PVC +LED |
| Jaminan | 5 tahun |
Maklumat lanjut:



Penggunaan:



Pencahayaan ambien di kaunter bar restoran. Di bawah rak kaca bar adalah jalur cahaya RGB yang boleh dikawal oleh pengawal untuk menukar warna untuk sesuai dengan pelbagai tema masa (contohnya, nada biru untuk larut malam, kuning hangat untuk petang).
