ciri:
- Lampu Jalur LED Latar Belakang dibina dengan LED yang terang dan cekap tenaga-dan ia menawarkan pencahayaan yang disesuaikan dengan keperluan khusus bilik dan seragam keseluruhannya.
- Lampu Jalur LED Latar Belakang ialah pilihan terbaik untuk kedua-dua aplikasi kediaman dan perniagaan kerana alat kawalan jauh-mesra pengguna dan prosedur pemasangan yang mudah.
- Lampu Jalur LED Latar Belakang menyediakan peluang yang tidak terhingga untuk meningkatkan suasana mana-mana ruang dengan membawa kehangatan dan kecemerlangan padanya. Peluang-peluang ini terdiri daripada penciptaan pencahayaan ambien kepada penonjolan butiran seni bina.
Spesifikasi:
| kuasa | 10 W |
| Penarafan IP | IP 40 |
| Voltan masukan | 85-265 V atau 12/24 V DC |
| CRI | CRI > 80 atau CRI > 95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110 - 120 lm / W |
| Suhu kerja |
-20 darjah ~50 darjah |
| Saiz | 5000* 5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna (CCT) | 3000K |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Waranti | 5 tahun |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej terperinci:




penggunaan:



Cahaya lembut Lampu Jalur LED Latar Belakang boleh menjadikan mana-mana bilik kelihatan lebih mesra dan selesa.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
