Ciri -ciri produk:
1. produk baru dengan kecerahan berkualiti tinggi dan tinggi
2. Mudah dipasang, 3m mematuhi bahagian belakang
3. Penjimatan yang baik dan mesra alam, produk hijau
4. Penggunaan haba yang rendah, tiada sinaran cahaya UV atau IR
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 10w per meter |
| Penilaian IP | IP40 atau IP65 kalis air |
| Voltan input | 85-265V atau 12/24V DC |
| Cri | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/w |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, lebar 5mm |
| Suhu warna (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k, merah, biru, hijau, kuning |
| Dipimpin | 240pcs 2835 LED, EPISTAR & SAMSUNG |
| Bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000hours |
| Jaminan | 5 tahun |
| Bersertifikat | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Kawalan jauh |
Imej terperinci:






Kualiti unggul: Lampu jalur LED PCB 8mm sangat boleh dipercayai dan panjang - berpanjangan kerana penggunaan komponen premiumnya. Mana -mana persekitaran mungkin menggunakannya tanpa menyebabkan kemudaratan dari turun naik kesan atau suhu.
Fleksibel: Kerana pembinaan khas mereka, jalur LED ini sangat fleksibel dan boleh dibengkokkan atau dipintal untuk membuat corak yang dikehendaki di sekitar sudut melengkung atau ketat.
Tenaga yang cekap: Pemotongan jalur ini - Teknologi LED kelebihan menyediakan tahap kecekapan tenaga yang luar biasa, menggunakan kurang elektrik dan menurunkan kos tenaga anda.
Fleksibiliti: Lampu jalur LED PCB 8mm sangat mudah disesuaikan dan boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi kerana pelbagai saiz, warna, dan corak pencahayaan mereka.
Penggunaan:


1. Pencahayaan rumah: pencahayaan aksen, di bawah pencahayaan kabinet -, dan pencahayaan tujuan umum semua mungkin dengan lampu jalur LED 8mm PCB.
2.
3. Pencahayaan Automotif: Untuk memberikan pencahayaan yang unik ke bahagian dalam atau di luar kereta, bot, dan kenderaan lain, 8mm Lampu jalur LED PCB boleh dipasang.
