Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Jalur RGB yang dikawal oleh alat kawalan jauh boleh menambah baik dan menamatkan sebarang hiasan. Ia berfungsi dengan baik untuk menarik perhatian kepada aksen hiasan, karya seni atau perabot di rumah atau tempat perniagaan anda.
2. Cekap tenaga dan tahan lama - Jalur RGB dengan alat kawalan jauh adalah kedua-dua penjimatan tenaga dan tahan lama. Mereka menggunakan lampu LED, yang menggunakan kurang tenaga dan mempunyai jangka hayat yang lebih lama daripada mentol lampu biasa.
produkKhusus:
| Voltan masukan | DC24V |
| Kuasa | 15W/M |
| bahan | FPC berganda |
| Warna | 2600K-6500K dan RGBW (Boleh Disesuaikan) |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
| Seumur hidup | 50000 Jam |
Imej Terperinci:




Penggunaan


