
Penerangan Produk
1. Jalur Cahaya Led Luaran boleh dipasang di luar dan bertahan daripada percikan atau hujan berkat tiub kalis air IP65 mereka. Mesra kegunaan dalaman dan luaran.
2. lampu tali kalis air termasuk beberapa mod
3. High-brightness dan berkualiti tinggi 24V voltan rendah membawa lampu jalur
4. Menyediakan set lengkap aksesori untuk pemasangan dan penggunaan, seperti: klip tetap, tali, dll
Spesifikasi
| Voltan Kendalian | 12V DC |
| Warna Cerah | Putih Hangat (2800-3200K), Putih Asli (4000-4500K), Putih Sejuk (6000-6500K), Merah, Hijau, Biru pilihan |
| Kekuatan maksimum | 14.4 W/m |
| Lumen | 300 lm/kaki |
| Indeks Rendering Warna | 80 tambah |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Boleh dimalapkan | Ya (memerlukan pengawal) |
| Kemasan (warna PCB) | putih |
| Lebar PCB | 10mm |
| Meja potong | Setiap 3-segmen LED |
| Panjang Kekili | 5 meter (16.4 kaki)/kekili |
| Jenis sambungan | kuncir |
| Kalis air |
IP20 bukan kalis air, IP65 kalis air (Salutan Silikon) dan IP67 kalis air (Tiub Silikon) pilihan |
| Suhu Operasi | -20~ tambah 45 darjah (-4~ tambah 113 darjah F) |
| Sepanjang Hayat Produk | 50,000 Jam |
Lebih terperinci



Permohonan

Soalan Lazim
1.Mengapa LED 5050 SMD digunakan?
Apa yang membezakan 3528 LED daripada 5050 LED |SMD...
Cip LED ini hanya dikenali sebagai SMD 5050 kerana saiznya, iaitu 5.0mm x 5.0mm. Ia jauh lebih terang daripada cip LED 3528 individu dan mengandungi tiga diod LED dalam satu perumah (juga dikenali sebagai cip tri).
2.5050 lampu jalur LED: apakah itu?
Apakah yang membezakan pelbagai jenis cip LED?
Digunakan dalam lampu jalur LED RGB ialah 5050 SMD.
SMD 5050 benar-benar cip 'tri', yang bermaksud terdapat tiga cip yang lebih kecil dalam setiap SMD. Akibatnya, terdapat tiga cip putih di dalam setiap LED putih. Cip merah, hijau dan biru boleh didapati dalam setiap LED dalam pita perubahan warna 5050.

