Ciri-ciri Produk:
1. Mudah Dipasang: Kesederhanaan pemasangan adalah faedah utama menggunakan lampu jalur LED RGB. Lampu ini jauh lebih mudah dipasang daripada lekapan lampu biasa, yang diperlukan untuk penggerudian dan pendawaian. Sebaliknya, ia dipasang pada mana-mana permukaan menggunakan jalur pelekat atau klip. Ini menunjukkan bahawa terdapat fleksibiliti dalam reka bentuk dan reka letak kerana ia mudah untuk dialih keluar dan dipasang semula.
2. Boleh disesuaikan: Keupayaan untuk menyesuaikan lampu jalur LED RGB adalah satu lagi kelebihan. Lampu ini boleh dilaraskan untuk disesuaikan dengan mana-mana kawasan atau permukaan dengan memotongnya mengikut panjang yang sesuai. Penyambung juga boleh digunakan untuk melampirkan banyak jalur bersama-sama untuk mencipta corak dan bentuk yang menarik. Anda mempunyai kawalan penuh ke atas susun atur dan rupa ruang tamu anda kerana kebolehsuaiannya.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:






Salah satu kelebihan terbesar jalur lampu LED RGB 50-meter ialah ia menjimatkan tenaga. Tidak seperti pilihan pencahayaan tradisional, lampu LED menggunakan lebih sedikit kuasa, menjadikannya sempurna untuk penggunaan jangka panjang. Selain itu, lampu LED mempunyai jangka hayat yang lebih lama, menjimatkan wang pengguna untuk kos penggantian dan penyelenggaraan. 50-Jalur lampu LED RGB meter juga memberikan pengguna kawalan ke atas warna dan keamatan pencahayaan, membolehkan mereka mencipta kesan pencahayaan yang unik dan diperibadikan.
penggunaan:


Terdapat banyak kegunaan untuk 50-meter jalur lampu LED RGB. Ia sesuai untuk menambah drama dan suasana ke ruang tamu, seperti rumah dan tempat makan. Jalur cahaya mungkin tersimpan di sudut atau digunakan untuk menarik perhatian kepada ciri-ciri tertentu reka bentuk bilik. Jalur ini juga sesuai untuk persembahan luar seperti konsert, perkahwinan dan perhimpunan lain. Ia boleh digunakan untuk menyediakan pencahayaan berfungsi sebagai tambahan kepada pencahayaan estetik. Ia boleh digunakan, sebagai contoh, untuk menerangi laluan luar atau menarik perhatian kepada notis keselamatan.
