Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1.Individu panjang yang dikehendaki
2.2700K, putih hangat
3.28W / 3000 lumen setiap meter
4.Self-pelekat sokongan
5. LED kuasa tinggi
Spesifikasi
| Ketegangan: | 24Vdc |
| Prestasi setiap m: | 28W |
| Warna terang: | Putih hangat |
| suhu warna: | 2700K |
| Indeks pemaparan warna CRI: | >90RA |
| maks. fluks bercahaya: | 3000 lumen |
| sudut rasuk: | 120 darjah |
| maks. panjang dalam baris: | 5.00m |
| suhu persekitaran yang dibenarkan: | -20 darjah hingga maks. ditambah 40 darjah |
| Kelas kecekapan tenaga: | E |
| Tahap perlindungan: | IP 20 |
Lebih terperinci

Permohonan

