Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Lampu pita led fleksibel boleh dilekatkan pada mana-mana sudut dan mudah dipasang. Kerana ia akan melekat sama berkesan dengan sedikit mengetuk, ia boleh digunakan tanpa menggerudi lubang di dinding.
2. Jalur lampu LED R/G/B dengan 20 pilihan warna berbeza, 8 corak cahaya berbeza dan tetapan peningkatan dan penurunan R/G/B untuk semua aplikasi.
3. Lampu jalur LED premium kami akan berfungsi dengan cara yang sama seperti kali terakhir anda menggunakannya apabila anda menghidupkannya.
produkKhusus:
| Jenis yang dipimpin | SMD2835 |
| Kuantiti LED | 240leds/M |
| Voltan masukan | DC24V |
| Kuasa | 15W/M |
| bahan | FPC berganda |
| Warna | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K(Boleh Disesuaikan) |
| LM | >90lm/b |
| Waranti | 3 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan


