
-
Ciri-ciri
1.The football 1000w led flood light Lumileds 5050 SMD, light energy saving 150LM/W high brightness and higher color rendering index>Ra80.
2.Penutup anti-profesional, mengawal cahaya tumpah dengan berkesan dan mengelakkan pencemaran cahaya
3. Pelesapan haba bersepadu-aluminium ketulenan tinggi, pengaliran haba yang cepat, prestasi pelesapan haba yang sangat baik.
4.MEANWELL jenama ELG siri bekalan arus malar, kecekapan tinggi, haba rendah, ketepatan arus malar yang tinggi.
-
Spesifikasi
| Kuasa Dinilai | 1000W |
| Voltan Masukan | AC100-277V, 50/60Hz |
| PF: | >0.97 |
| Gred IP: | IP66 |
| THD: | 10% (pada 230v, 50Hz) |
| Cip LED | LED SMD5050 |
| Kecekapan Cahaya | 150-160LM/W |
| Suhu Warna | 2700-7000k |
| CRI | >70Ra atau 80Ra |
| Sudut Rasuk | 10 darjah, 25 darjah, 60 darjah |
| Bahan Badan | Die-aluminium tuang |
| Bahan Lensa | kanta PC |
| Warna badan | Hitam |
| Suhu Operasi | -35 darjah – 50 darjah |
| Bersih W./Kasar W | 33.5KGS / 37.0KGS (sehelai) |
| Saiz pembungkusan | 88x70x28CM, Satu bahagian dalam satu karton |
| Waranti | Waranti 5 tahun |
| Sijil | CE, RoHS |
-
Butiran lanjut






-
Aplikasi
• Tempat letak kereta, Pencahayaan Couryard, Pencahayaan Ladang
• Stadium Kriket, kandang kuda, padang besbol
• Gelanggang Tenis, gelanggang golf, Stadium Bola Sepak

-
Pembungkusan

-
Syarikat kami
-
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar terkemuka produk pencahayaan LED yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk-berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E-mel


