ciri:
1. Lampu Modul untuk Terowong menyediakan pencahayaan yang terang dan cekap untuk meningkatkan keselamatan dan keterlihatan dalam terowong.
2. Reka bentuk modularnya membolehkan pemasangan dan penyelenggaraan yang mudah, menjadikannya penyelesaian pencahayaan yang kos efektif dan mudah.
3. Penggunaan teknologi LED dalam Lampu Modul untuk Terowong menghasilkan pencahayaan yang tahan lama dan cekap tenaga, mengurangkan kedua-dua kos penyelenggaraan dan tenaga.
Spesifikasi:
| kuasa | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Voltan Masukan | AC90-305V 5060Hz |
| Kecekapan Bercahaya | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Jangka hayat | 50000 |
| Suhu kerja | -30~ 50 darjah |
| IP | IP65 |
| Pemandu yang dipimpin | Meanwell dan mana-mana jenama lain diterima |
| MEMBAWA | SMD 2835 LED, EPISTAR atau SMD 3030, Philips |
| Boleh dimalapkan | 1-10V/DALI Pilihan |
imej terperinci:



Penggunaan:



Cerahkan terowong dengan Lampu Modul untuk Terowong kami, meningkatkan keterlihatan dan keselamatan untuk pemandu dan penumpang.
Tentang kami:


Soalan Lazim:
Bagaimana pula dengan masa utama?
A:Sampel mengambil masa 3-5 hari.
