Ciri-ciri Produk:
1. Ia membolehkan pengawalan paras cahaya yang tepat dan berkesan di zon stadium tertentu, oleh itu memperbaik keadaan tontonan kipas. Memandangkan peranti menggunakan kurang elektrik daripada pilihan pencahayaan konvensional, ia juga menjimatkan tenaga.
2. Jangka hayatnya yang dilanjutkan dan ciri ini menjadikannya produk yang berpatutan dan mesra alam.
3. Suis hidup dan mati pantas Lampu Stadium LED Dali adalah satu lagi ciri penting. Kuasa pemaparan warna yang sangat baik bagi produk juga membantu penonton untuk melihat warna sebenar jersi pemain dan tumbuh-tumbuhan yang terang di padang.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 150lm/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Kalis air | IP65 IP66 IP67 |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| bahan | Penutup aluminium+PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC atau 100-140V AC |
| Pemacu LED | Terpencil dan bebas kelipan |
Imej Terperinci:




Produk pencahayaan yang dimaksudkan terutamanya untuk acara sukan dan stadium termasuk Lampu Stadium LED Boleh Dimalapkan Dali. Teknologi LED terbaru yang digunakan dalam peranti ini menjamin output cahaya yang berterusan dan berkualiti tinggi. Sifatnya yang pudar juga menjadikannya istimewa dan sangat menarik kepada pengurus dan pemilik stadium sukan. Fungsi peredupan membolehkan seseorang mengawal tahap cahaya bergantung pada keperluan tertentu, oleh itu mengurangkan penggunaan tenaga dan menawarkan pencahayaan terbaik untuk pelbagai jenis permainan.
penggunaan:


Arena dan stadium sukan amat sesuai untuk Lampu Stadium LED Boleh Dimalapkan Dali. Ciri pemalapannya membolehkan seseorang mengubah suai keluaran cahaya dengan mudah untuk memenuhi pelbagai keperluan aktiviti yang berbeza, seperti bola keranjang, bola sepak atau kriket. Ciri-ciri ini menjamin bahawa pemain mempunyai keadaan pencahayaan yang ideal untuk beraksi pada tahap terbaik mereka, sekali gus membolehkan penonton mempunyai perspektif yang lebih baik.
Selain daripada pencahayaan sukan, Dali Dimmable LED Stadium Light sesuai untuk tujuan pencahayaan luar yang lain. Ciri pencahayaan yang sangat baik pada produk menjadikannya sesuai untuk kegunaan di ruang awam, taman dan taman. Penggunaan kuasa rendah dan jejak karbonnya membantu menjadikannya pilihan yang mampan untuk pencahayaan bandar.
