Ciri Produk:
- Pemuliharaan tenaga dan keselamatan alam sekitar: Menggunakan sumber cahaya LED, yang menggunakan kurang tenaga, membantu mengurangkan jumlah tenaga yang digunakan dan membantu menjaga sumber selamat.
- Lampu stadium bukan sahaja habuk - bukti dan kalis air, tetapi mereka juga boleh mengendalikan banyak jenis cuaca buruk dan keadaan alam sekitar.
- Long Life: Lampu stadium dibuat dengan cara yang menjadikannya bertahan lama. Ini bermakna bahawa kurang wang dibelanjakan untuk pemeliharaan dan lampu yang lebih sedikit perlu diubah.
Spesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 500W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Bahan | Aluminium |
| Ciri | Kelopak percuma |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
| jaminan | 5 tahun |
| Cip LED | SMD 2835 LED, EPISTAR, SAMSUNG |
Imej terperinci:


Penggunaan:
Dengan kecerahan yang besar, penggunaan tenaga yang rendah, dan kehidupan yang panjang, lampu sorot LED telah menjadi pilihan pencahayaan penting bagi semua orang di seluruh dunia. Sebagai contoh, dalam sukan profesional, mereka adalah alat yang paling penting untuk menyalakan stadium besar sehingga acara malam dan latihan berjalan lancar; Dalam pencahayaan landskap seni bina, mereka dapat menyerlahkan garis besar bangunan, butiran fasad, dan ciri -ciri mercu tanda secara berkesan, meningkatkan imej waktu malam di bandar; Dalam tetapan perindustrian, kilang, gudang, dan bengkel besar bergantung kepada mereka untuk menyediakan kawasan besar -, seragam, dan pencahayaan kerja yang boleh dipercayai, memastikan pengeluaran yang selamat dan operasi yang cekap; Bagi tempat -tempat yang perlu dijalankan sepanjang malam, seperti tapak pembinaan, pelabuhan, dan pusat logistik, lampu sorot LED menyediakan sokongan pencahayaan yang kuat dan stabil, memastikan kemajuan projek dan keselamatan operasi; Akhirnya, sifat cahaya mereka yang kuat menjadikan mereka berguna untuk situasi khas seperti memancing malam, memberi orang cahaya yang mereka perlukan untuk melakukan pekerjaan mereka. Kesimpulannya, lampu sorot LED boleh dipercayai, pelbagai fungsi, dan pilihan yang sangat baik untuk pelbagai keperluan pencahayaan pada waktu malam di seluruh dunia. Mereka boleh digunakan di kawasan awam yang besar, kemudahan perindustrian, dan tetapan profesional tertentu.


Mengenai syarikat kami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah syarikat yang terkenal - yang merancang, membangun, membuat, dan menjual barang -barang teknologi tinggi -, termasuk produk pencahayaan LED. Kilang di mana kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
Alamat kami
Tingkat 3, Bangunan ke -5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E - mel

