Ciri-ciri Produk:
1. Lampu stadium LED 400w menjamin bahawa pemain dan penonton mempunyai penglihatan yang hebat dengan meliputi kawasan yang besar dengan cahaya yang berterusan dan kuat.
2. Cekap Tenaga: Lampu LED boleh membantu stadium menjimatkan sehingga 70% pada perbelanjaan tenaga dan menggunakan kuasa yang kurang daripada Pencahayaan konvensional.
3. Lampu Stadium LED 4000K mempunyai jangka hayat yang panjang, oleh itu mengurangkan perbelanjaan penyelenggaraan dan masa henti.
4. Indeks Rendering Warna Tinggi: Lampu LED menjamin pembiakan warna yang tepat dengan CRI yang tinggi.
5. Pembinaan kalis cuaca bertaraf IP66-cahaya menjamin bahawa ia boleh digunakan sepanjang tahun walaupun dalam keadaan cuaca yang mencabar.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 400W |
| Suhu Warna(CCT) | 4000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 150lm/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Kalis air | IP65 IP66 IP67 |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Penutup aluminium+PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
Imej Terperinci:




penggunaan:


