Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Ciri-ciri
1. Semua aluminium shell hitam terang, kesan pelesapan haba yang lebih baik.
2. cahaya penggunaan yang tinggi, seragam bercahaya.
3. kalis air gred IP65 dan kalis habuk.
4. Rendering warna yang baik, pengecilan cahaya rendah, jangka hayat manik lampu.
Spesifikasi
| model: | 1000W |
| Volt input: | 100-277Vac, 50/60Hz |
| LED + Pemacu: | LED Philips + Pemacu Meanwell |
| kecekapan bercahaya: | 170lm/b |
| Sudut rasuk: | 10 darjah / 25 darjah / 45 darjah / 60 darjah |
| Kanta: | bahan PC |
| Faktor kuasa: | 0.9 |
| CCT: | 2700-6500K |
| Penilaian IP: | IP66 |
| Waranti: | 7 tahun |
Butiran lanjut





Aplikasi

Pembungkusan

Syarikat kami
Syarikat Teknologi Pencahayaan Shenzhen Benwei, Sdn. Bhd.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar terkemuka produk pencahayaan LED yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk-berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E-mel


