Penerangan Produk




Pemasangan adalah mudah. Siling-dilekapkan dan dibenamkan.
120lm/V, sudut rasuk 120 darjah, CRI > 80Ra, IP20.
Penyelenggaraan adalah murah dan hayat perkhidmatan adalah 50,000 jam.
Parameter produk
| kuasa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83Ra atau 95-98Ra |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| bahan | Penutup aluminium+PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Penutup Bingkai | putih |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V ATAU 12V-24V DC |
| Saiz potongan | 68mm hingga 280mm |
| Diameter luar | 85-300mm |
Gambar detail produk


Penggunaan produk


Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk pencahayaan LED terkemuka yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk-berteknologi tinggi. Kilang kami diasaskan pada tahun 2010, terletak di shenzhen. Kami secara konsisten membekalkan penyelesaian pencahayaan khusus sambil mematuhi strategi berorientasikan permintaan pelanggan-. Kami memantau kualiti dengan teliti sepanjang keseluruhan proses, daripada reka bentuk produk hingga-sokongan selepas jualan, untuk menjamin bahawa setiap lampu boleh memberikan anda persekitaran pencahayaan yang selamat, berkesan dan menyenangkan.
ALAMAT KAMI
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

