Lebih banyak ciri:
1. Tenaga yang cekap: Lampu panel rata ini, seperti LED lain, adalah tenaga yang cekap. Ia membantu perbelanjaan elektrik yang lebih rendah kerana ia menggunakan tenaga yang kurang daripada sumber cahaya konvensional.
2. Ia mempunyai jangka hayat yang panjang: lampu panel rata ini, seperti semua lampu LED, mempunyai jangka hayat yang lebih panjang daripada sumber cahaya konvensional. Anda tidak perlu menggantikannya seberapa kerap kerana ia dibina untuk bertahan selama beribu -ribu jam.
3. Adaptable: Menawarkan pelbagai saiz, lampu panel rata LED sesuai untuk banyak kegunaan. Terdapat pilihan saiz untuk memenuhi keperluan anda, sama ada anda perlu menerangi ruang kecil atau kawasan yang luas.
4. Pilihan pemasangan mudah: Lampu panel rata ini direka untuk pemasangan yang mudah, jadi tetapkannya cepat dan mudah.
5. Penyelenggaraan Rendah: Lampu panel rata ini, seperti semua lampu LED, memerlukan kurang penyelenggaraan daripada sumber cahaya tradisional. Kerana binaannya yang kukuh dan jangka hayat yang panjang, ia secara beransur -ansur memerlukan penyelenggaraan yang kurang.
Spesifikasi:
| Kuasa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Voltan input | AC85-265V |
| Cct | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau putih |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan bercahaya | 140-160lm/w |
| Ip | 40 |
| Pf | >0.90 |
| Dimmable | Ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/muzium/galeri/kedai runcit/bilik pameran |
| Jaminan | 5 tahun |
Imej terperinci:





Penggunaan:

Mengenai kami:


