Lebih banyak ciri:
1.Energy - Teknologi LED yang cekap memastikan prestasi dan penjimatan kewangan yang berpanjangan.
2. Banyak pilihan saiz disediakan untuk menampung keperluan dan persekitaran pencahayaan yang pelbagai.
3. Reka bentuk panel rata yang diperkemas dan kontemporari untuk estetika moden.
4. Pemasangan mudah dengan gear pemasangan yang disediakan untuk persediaan tanpa usaha.
5. Pengagihan cahaya homogen memberikan kilauan seragam di kawasan tersebut.
6. Pilihan boleh disediakan untuk tahap pencahayaan laras.
7. Struktur yang teguh untuk ketahanan dan kebolehpercayaan.
8. Eco - mesra, tanpa unsur -unsur berbahaya seperti pelepasan merkuri atau ultraviolet.
Spesifikasi:
| Kuasa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 120lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | 80-83RA atau 95-98RA |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Penutup bingkai | Putih |
| Voltan input (v) | 85-265V atau 12V DC, 24V DC |
| Saiz potong | 68mm hingga 280mm |
| Diameter luar | 85-300mm |
Imej terperinci:





Penggunaan:

Mengenai kami:


