Penerangan Produk
Menggunakan pemotongan teknologi LED kelebihan -, cahaya rata LED adalah perlawanan pencahayaan yang sangat nipis. Cahaya perlahan -lahan dan diedarkan secara merata tanpa silau, dan biasanya hanya 1 - 2 cm tebal. Ia mempunyai jangka hayat yang panjang (3 - 50,000 jam), kecekapan bercahaya yang sangat baik (80-120 lm/w), dan sehingga 50% lebih cekap tenaga daripada mentol konvensional. Ia mempunyai kelambatan pintar dan kawalan warna, dilengkapi dengan pelbagai suhu warna (3000K-6500K), dan boleh dipasang dalam pelbagai cara, termasuk digantung, dipasang siling, dan tertanam. Kerana penipisannya, kecekapan tenaga, rayuan estetik, dan fleksibiliti yang hebat, cahaya rata LED adalah pilihan pencahayaan yang disyorkan.
1. Ultra - reka bentuk tipis (biasanya sekitar 15mm) menjimatkan ruang dan mudah dipasang.
2. Penggunaan tenaga yang rendah dan kilauan yang tinggi. Ia menjimatkan lebih 50% tenaga daripada mentol biasa.
3. Flicker - cahaya percuma sama rata dan lembut tersebar untuk penggunaan jangka panjang -.
4. Suhu warna dari 3000k hangat hingga 6500k sejuk boleh diakses untuk pelbagai situasi.




Parameter produk
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Penilaian IP | IP44 |
| Voltan input | 85-265V, 100-277V AC |
| Cri | >80RA |
| Keberkesanan bercahaya | 120lm/w |
| Pf | >0.95 |
| Kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Saiz | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Suhu warna (CCT) | 3000K-6000K |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000hours |
| Jaminan | 5 tahun |
| Penutup bingkai | Putih & Perak |
Permohonan produk
Kes penggunaan utama
1. Pencahayaan rumah
Lampu siling mudah, bergaya di ruang tamu/bilik tidur.
Dapur/Bilik Mandi: Pencahayaan rata kalis air yang selamat dan tahan lama.
2. Pencahayaan Pejabat
Bilik Komputer/Persidangan: Indeks Rendering Warna Tinggi (RA> 80) menghalang ketegangan mata.
3. Ruang Komersial: pusat membeli -belah/bilik pameran dengan lampu panel besar untuk kecerahan dan penghalusan yang dipertingkatkan.
Bersih, mudah - ke - Reka bentuk bersih untuk hospital dan sekolah.
4. Pencahayaan Perindustrian: Tenaga - cekap, panjang - kekal, tinggi - kecerahan LED lampu rata untuk gudang dan kilang.


Syarikat kami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar produk pencahayaan LED yang bereputasi yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran, dan jualan produk teknologi tinggi -. Kilang kami ditubuhkan pada tahun2010, terletak di Shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan ke -5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E - mel




