Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri Produk:
1. Lampu panel sesuai untuk pelbagai gaya hiasan dalaman kerana reka bentuk yang elegan dan mudah.
2. Tinggi - aloi aluminium kualiti, yang mempunyai keupayaan pelesapan haba yang luar biasa dan kestabilan istilah -, digunakan untuk membuat badan lampu.
Spesifikasi:
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Penilaian IP | IP44 |
| Voltan input | 85-265V, 100-277V AC |
| Cri | >80RA |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/w |
| Pf | >0.95 |
| Kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sokongan Dimmer | Triac dimmable atau 0-10v dimmable |
| Bahan | Aluminium +PMMA |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Bersertifikat | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Kawalan jauh |
Maklumat lanjut:


Penggunaan:


Bilik Keluarga: Menyediakan pencahayaan, mengakibatkan suasana yang selesa.
Pejabat: Meningkatkan produktiviti dengan kecerahan yang tinggi dan tiada kelipan.
