Ciri -ciri
1. Lampu dilindungi dari habuk dan rendaman air berkat penarafan kalis air yang tinggi IP67. Kerana ini, ia boleh digunakan dalam persekitaran yang sentiasa terdedah kepada kelembapan.
2. Aplikasi yang memerlukan penglihatan yang tinggi atau terletak di kawasan yang luas mendapat manfaat daripada output kuasa 200W, yang mewujudkan pencahayaan yang kuat dan cerah.
3. Pencemaran - Percuma dan mesra alam: Oleh kerana sumber cahaya LED tidak termasuk bahan berbahaya seperti merkuri, pelupusan sisa lebih bermanfaat secara ekologi.
Spesifikasi produk
| Watt biasa | 200W |
| Voltan input | 100-240/277VAC |
| Kecekapan kuasa | >90% |
| Faktor kuasa | >0.95 |
| Kecekapan bercahaya lampu lampu | 140lm /w |
| Indeks rendering warna | 70 (80 adalah pilihan) |
| Suhu warna | 4000K, atau 5000K |
| Jenis fotometrik | 60, 90, atau 110 darjah |
| Suhu penyimpanan | -40 darjah ~ 50 darjah |
| Badan | Die - Aluminium Casting |
| Penutup | Kanta PC |
| Pensijilan | CE, ROHS, LM80 |
Maklumat lanjut

Permohonan
Pusat membeli -belah dan dewan pameran: LED lampu siling tinggi boleh memberikan suasana pencahayaan yang selesa di ruang ini, meningkatkan pengalaman pameran dan membeli -belah.

Syarikat kami


