
Ciri-ciri Produk:
1. Sandaran bateri kecemasan 90- atau 1.5-jam.
2. Bateri 3W menghasilkan 384LM.
3. Uji butang dan lampu penunjuk mengikut peraturan keselamatan kebakaran untuk kefungsian, pengecasan bateri, penderia gerakan dan kerosakan.
4. Bateri kecemasan dengan kapasiti 90-minit.
5. Teknologi tanpa pemandu LED eksklusif.
6. Pengurangan 50 peratus dalam penggunaan tenaga.
produkkhusus
| Saiz | 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki |
| Watt | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Kecekapan Bercahaya | 120lm/b 140lm/b 160lm/b |
| Voltan Masukan | 100-277V, 347V |
| CRI | >83 |
| Faktor Kuasa | >0.9 |
| Sumber Cahaya LED | Epistar SMD2835 |
| CCT | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
Imej Terperinci:




penggunaan:



Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bolehkah saya menggunakan tiub LED dengan logo perniagaan saya sebagai lampu tiub kecemasan?
ya. Sila hubungi kami secara bertulis dan gunakan sampel kami untuk mengesahkan reka bentuk sebelum kami mula membuat.
2. Adakah anda menawarkan jaminan dengan produk anda?
Ya, kami menawarkan waranti dua tahun untuk semua item kami.
3. Bolehkah badan lampu dan kotak hadiah menanggung logo kami?
Sudah tentu, sila bercakap dengan jualan kami tentang Proses OEM.
4. Adakah tawaran percubaan percuma?
Ya, kami boleh menawarkan sampel tanpa caj. Sila hubungi saya.
5. Apakah jaminan yang anda tawarkan?
bergantung pada model yang anda pilih, waranti 2 hingga 5-tahun.

