Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. Lampu banjir berkuasa bateri untuk pencahayaan luar
2. Bateri boleh dicas semula
3.Sesuai untuk tapak kerja, perkhemahan, lampu banjir rumah
4. kegunaan luaran umum
| Nama Produk: | Lampu Banjir LED |
| Voltan: | AC110-240V DC12V |
| Watt: | 10W |
| Kecekapan bercahaya: | 90-110LM/W |
| Suhu Warna: | 5500-6500K |
| Sumber LED: | Epistar |
| Penilaian IP: | IP65 |
| Ra : | >80 |
| Sijil: | CE ROHS |
| Tahun jaminan: | 5 |
Maklumat lanjut


Permohonan

Kenapa pilih kami
1. Pertanyaan anda berkaitan produk atau harga kami akan dijawab dalam masa 24 jam.
2. Kakitangan yang terlatih dan berpengalaman untuk menjawab semua pertanyaan anda dalam bahasa Inggeris yang fasih.
3. OEM & ODM, mana-mana lampu tersuai anda, kami boleh membantu anda untuk mereka bentuk dan dimasukkan ke dalam produk.
4. Sewaan ditawarkan untuk reka bentuk unik anda dan beberapa model semasa kami.
5. Perlindungan kawasan jualan anda, idea reka bentuk dan semua maklumat peribadi anda.
6. Kami adalah pembuatan kilang yang membawa lampu dalaman, keupayaan pengeluaran terbaik, kawalan kualiti terbaik, perkhidmatan terbaik.
7. Pemeriksaan oleh badan pemeriksa ion Bureau Veritas Certificat.
8.100 peratus pemeriksaan QC sebelum penghantaran.
2. Kakitangan yang terlatih dan berpengalaman untuk menjawab semua pertanyaan anda dalam bahasa Inggeris yang fasih.
3. OEM & ODM, mana-mana lampu tersuai anda, kami boleh membantu anda untuk mereka bentuk dan dimasukkan ke dalam produk.
4. Sewaan ditawarkan untuk reka bentuk unik anda dan beberapa model semasa kami.
5. Perlindungan kawasan jualan anda, idea reka bentuk dan semua maklumat peribadi anda.
6. Kami adalah pembuatan kilang yang membawa lampu dalaman, keupayaan pengeluaran terbaik, kawalan kualiti terbaik, perkhidmatan terbaik.
7. Pemeriksaan oleh badan pemeriksa ion Bureau Veritas Certificat.
8.100 peratus pemeriksaan QC sebelum penghantaran.
