ciri:
1. Cekap tenaga: Teknologi LED adalah cekap tenaga dan menggunakan kuasa yang jauh lebih sedikit daripada penyelesaian pencahayaan tradisional. Ini bermakna lampu kecemasan LED boleh digunakan untuk jangka masa yang lebih lama tanpa menghabiskan bateri.
2. Kecerahan tinggi: Lampu kecemasan LED sangat terang dan memberikan pencahayaan yang lebih baik daripada lampu kecemasan standard. Ini menjadikan ia sesuai untuk digunakan di tempat yang penglihatannya kurang baik, atau di mana tahap cahaya rendah mungkin menimbulkan risiko keselamatan.
3. Jangka hayat yang panjang: Lampu LED mempunyai jangka hayat yang lebih lama daripada penyelesaian pencahayaan tradisional, yang bermaksud bahawa lampu kecemasan LED memerlukan kurang penyelenggaraan dan penggantian dari semasa ke semasa.
Ringkasnya, lampu kecemasan LED ialah item penting bagi sesiapa sahaja yang ingin bersiap sedia untuk kecemasan dan memastikan keluarga, pekerja atau harta benda mereka selamat semasa gangguan bekalan elektrik dan keadaan tidak dijangka yang lain.
spesifikasi:
| Kuasa dan Saiz | 60cm 9W / 120cm 18W / 150cm 25W |
| Masa Kecemasan | 120min |
| Suhu Warna (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna (Ra) | 80-83Ra atau 95-98Ra |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| PF | > 0.90 |
| Kalis air | IP44 |
| Cip yang dipimpin | SMD 2835,Epistar,Samsung |
| Penutup | Penutup susu dan jernih |
| Sudut rasuk | 120 - 180ijazah |
| Bebas kelipan | Tidak berkelip |
| Bateri | 3.2V 1500mAh |
imej terperinci:




Badan lampu aloi aluminium pelesapan haba aluminium penuh.
penggunaan:


Lampu adalah item penting untuk mana-mana rumah, pejabat atau pengembara luar.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1.Apakah pensijilan yang ada pada tiub LED anda?
A: Tiub LED kami diluluskan CE ROHS EMC LVD PSE ETL DLC.
2. Apakah bentuk pembayaran yang anda terima?
J: Kami menerima pelbagai kaedah pembayaran termasuk pembayaran dalam talian yang selamat, pindahan bank dan kad kredit.
3. Adakah anda menawarkan diskaun untuk pesanan pukal?
J: Ya, kami menawarkan diskaun untuk pesanan pukal, dan kami menggalakkan pelanggan menghubungi kami secara terus untuk membincangkan pilihan harga.
