
Ciri-ciri Produk:
1. sandaran bateri kecemasan selama 90min. atau 1.5 jam.
2. Fluks bercahaya:120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Butang ujian yang mematuhi keselamatan kebakaran, serta kuasa, pengecas bateri, penderia gerakan dan LED yang menunjukkan kerosakan.
4. Pemacu LED dalaman yang berasingan.
5. Bateri litium disepadukan dengan perlindungan pengecasan berlebihan dan lebihan nyahcas
produkkhusus
| Saiz | 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki |
| Watt | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Kecekapan Bercahaya | 120lm/b 140lm/b 160lm/b |
| Voltan Masukan | 100-277V, 347V |
| CRI | >83 |
| Faktor Kuasa | >0.9 |
| Jenis bahan | Aluminium ditambah PC |
| Boleh dimalapkan | Tidak boleh dimalapkan |
| Suhu operasi | -25 darjah hingga 50 darjah |
| Pensijilan | RoHS, CE dan ETL |
Imej Terperinci:



penggunaan:

Perkhidmatan kami:
MOQ kecil, 2PCS tersedia untuk menguji kualiti.
1. Label peribadi adalah pilihan; kami boleh membantu mencipta jenama anda sendiri.
2. Penghantaran tepat masa: sampel mengambil masa 2-4 hari perniagaan. Barang pukal: bergantung pada kuantiti pesanan anda, 10–25 hari bekerja.
3. MOQ untuk kotak tersuai ialah 1000 keping.
4. Spesifikasi butiran peribadi berdasarkan keperluan anda.
5. Sokongan selepas jualan yang baik; kami membantu pelanggan dengan sebarang soalan berkaitan produk.
6. Semua barangan mematuhi CE/RoHS/EMC/ETL/TUV.
7. Jaminan kualiti yang ketat
Sepanjang keseluruhan proses, daripada pemerolehan bahan mentah kepada produk siap, kami sentiasa mengutamakan kualiti produk. Kami juga menjalankan pemeriksaan kualiti sekurang-kurangnya lima kali sehari.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel?
ya. Anda boleh mempunyai 2 pcs sampel secara percuma. Selamat datang ke sampel ujian!
2. Apakah masa utama?
Contoh 3-5 hari, pesanan besar-besaran 15-30 hari.
3. Apakah MOQ itu?
MOQ ada 2 pcs.
4. Apakah item pembayaran?
Deposit 30 peratus, baki 70 peratus selesai sebelum penghantaran.
5. Apakah tempoh pembayaran?
TT, Paypal, West union, Bayar dalam talian, Visa, Alibaba Bayar kemudian, Jaminan perdagangan. L/C.
6. Apakah jaminannya?
Perkhidmatan selepas jualan tanpa jaminan selama 5 tahun.
7. Berapa lamakah ujian penuaan kita?
Sekurang-kurangnya ujian penuaan 24 jam pada Lekapan Pencahayaan lengkap 100 peratus, ujian penuaan 48 jam pada kumpulan pertama pesanan

