
Penerangan Produk
1.Super Terang dan Penjimatan Kuasa.
2. Tiga mod pemalapan berbeza tersedia untuk lampu limpah ini: sorotan putih, cahaya malap putih dan isyarat kecemasan berkelip merah dan biru. Ia boleh memenuhi pelbagai keperluan pencahayaan dan menerangi kawasan kerja yang suram di tapak pembinaan.
3.Gunakan kabel USB yang disertakan untuk mengecas lampu kerja dengan cepat.
| Nama Produk: | lampu banjir diketuai kecemasan |
| Voltan: | 4.2V 350MAH |
| Watt: | 15W |
| Suhu Warna: | 6000K |
| Penilaian IP: | IP65 |
| Masa mengecas | 10-11 jam |
| Sijil: | CE ROHS |
| Tahun jaminan: | 5 |
Maklumat lanjut



Lampu kerja LED kami termasuk pelarasan darjah 90 darjah, 180 darjah dan 360 darjah. Oleh itu, anda boleh memasukkannya ke mana-mana sahaja yang anda inginkan.
Dengan dirian lampu limpah LED mudah alih ini, anda boleh meletakkan lampu di atas tanah atau menggantungnya dari cangkuk.
Nasihat hangat:
Pembongkaran percuma akan mengakibatkan kerosakan ringan yang tidak diperlukan.
Jika anda membiarkan lampu menyala semasa tidak digunakan, sila gunakan pengecas asal dan sekurang-kurangnya mengecasnya selama sepuluh jam sekali sehari. Jangan biarkan lampu kerja mengecas lebih daripada 24 jam. * Apabila lampu kedai sedang dicas, sila elakkan daripada menggunakannya. Elakkan melihat langsung pada cahaya. Walaupun kalis air, jangan biarkan lampu kenderaan ini padam dalam hujan untuk tempoh yang lama.
Permohonan

