Ciri-ciri Produk:
1. Temui kecemerlangan lampu panel LED kecemasan 40W kami, menampilkan sumber cahaya LED berkualiti tinggi yang memberikan pencahayaan yang terang dan jelas.
2. Produk ini dilengkapi dengan sandaran bateri kecemasan, memastikan lampu kekal beroperasi sehingga 3 jam, walaupun tanpa sumber kuasa luaran.
3. Lampu panel LED kecemasan mempunyai reka bentuk yang teguh dan tahan lama, direka bentuk dengan teliti untuk menahan keadaan cuaca yang teruk dan pengendalian yang rapi.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Masa Kecemasan | 3h |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| CCT | 3 CCT boleh laras |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83Ra atau 95-98Ra |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| bahan | Penutup aluminium+PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:





penggunaan:


