
Ciri-ciri Produk:
1. Alami cahaya hari sejuk yang terang (putih) dengan Lampu Tiub Mini LED DC 12 Inci dan nikmati penjimatan kuasa yang hebat
2.Bahan plastik, sangat ringan dalam berat, Reka bentuk yang Slim dan menarik
3.Input -12 Volt DC melalui mana-mana Bateri 12v dengan jangka hayat yang panjang
Lampu Tiub LED DC 4.12 Inci telah direka sepenuhnya dan dibuat di India
5. Dilengkapi dengan peresap yang memberikan kawalan optik yang lebih baik dengan cahaya semula jadi dan tiada tekanan pada mata
produkkhusus
| Voltan Masukan(V) | DC 12-24V |
| Fluks Bercahaya(lm) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Penarafan IP | IP44 |
| bahan | Kanta Poli Karbonat, Tapak Aluminium |
| Sumber cahaya | LED |
| CCT | 3000K/4000/5000/6000K |
| Penggunaan kuasa | 2 kaki - 10W / 3ft - 15W / 4ft - 20W |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Seumur hidup | 50000h |
| Cip LED | SMD2835 |
Imej Terperinci:




penggunaan:

Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda sebuah syarikat kilang atau perdagangan?
Kami adalah kilang produk Lampu LED profesional!
2. Adakah anda mempunyai kuantiti pesanan minimum?
Ya, kami memerlukan semua pesanan antarabangsa mempunyai kuantiti pesanan minimum yang berterusan. Jika anda ingin menjual semula tetapi dalam kuantiti yang lebih kecil, kami mengesyorkan anda menyemak tapak web kami.
3. Bolehkah anda OEM atau ODM?
Ya, kami mempunyai pasukan membangun yang kuat. Produk boleh dibuat mengikut permintaan anda.
4. Bolehkah anda membekalkan dokumentasi yang berkaitan?
Ya, kami boleh menyediakan kebanyakan dokumentasi termasuk Sijil Analisis / Pematuhan; Insurans; Asal, dan dokumen eksport lain jika diperlukan.
5. Apakah jaminan produk?
Kami menjamin bahan dan mutu kerja kami. Komitmen kami adalah untuk kepuasan anda dengan produk kami. Dalam jaminan atau tidak, adalah menjadi budaya syarikat kami untuk menangani dan menyelesaikan semua isu pelanggan untuk kepuasan semua orang.
6. Adakah anda menjamin penghantaran produk yang selamat dan terjamin?
Ya, kami sentiasa menggunakan pembungkusan eksport berkualiti tinggi. Kami juga menggunakan pembungkusan bahaya khusus untuk barangan berbahaya dan penghantar storan sejuk yang disahkan untuk item sensitif suhu. Pembungkusan pakar dan keperluan pembungkusan bukan standard mungkin dikenakan caj tambahan.
7. Bagaimana pula dengan bayaran penghantaran?
Kos penghantaran bergantung pada cara anda memilih untuk mendapatkan barangan. Express biasanya merupakan cara yang paling cepat tetapi juga paling mahal. Melalui pengangkutan laut adalah penyelesaian terbaik untuk jumlah yang besar. Kadar pengangkutan yang tepat kami hanya boleh berikan kepada anda jika kami mengetahui butiran jumlah, berat dan cara. Sila hubungi kami untuk maklumat lanjut.
