12v dc membawa lampu limpah

Ciri-ciri Lampu Sorot:
LED 1.10 watt sebagai sumber cahaya
Keluaran 2.900 Lumen
3. Penggunaan kuasa serendah 10 watt manakala output lumen bersamaan dengan mentol halogen 50 watt
4. Tiada sinaran UV, IR atau lain-lain yang memudaratkan
5. kalis air, boleh digunakan di dalam atau di luar rumah
| voltan | 12 V DC |
|---|---|
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| soket | betulkan dipasang |
| Kuasa | 50 W |
| Menggantikan lebih kurang. | 400 W |
| Warna | putih siang |
| bentuk | kepungan lampu limpah |
| Seumur hidup lebih kurang. | 10,000 h |
| Kuasa cahaya | 4000 lm |
| Warna terang | 4500 K |
| Kecekapan tenaga | A |
| taip | LED |
| Boleh dimalapkan | Tidak |
| Kelas perlindungan | IP65 |
Maklumat lanjut

Permohonan

Soalan Lazim
1. Apakah yang membezakan lampu LED daripada lampu banjir?
Sumber cahaya titik yang dipanggil lampu limpah LED mungkin memancarkan cahaya sekata ke semua arah. Julat pencahayaannya boleh diubah suai secara bebas.
2.Berapa volt lampu banjir?
Voltan talian (120V) lampu banjir sesuai untuk kegunaan komersial dan perbandaran.
3. Apakah yang dilakukan oleh lampu banjir LED?
Fungsi utama Lampu Banjir LED adalah untuk mencerahkan ruang luar anda dengan cahaya yang terang.
4.Apakah maksud "lampu banjir" sebenarnya?
Mengapa Mereka Mempunyai Nama Lampu Banjir? Banjir adalah istilah yang tiada kaitan dengan air. Oleh kerana mereka membanjiri kawasan itu dengan cahaya, lampu banjir dinamakan demikian.
