Ciri -ciri produk:
1. Kecerahan yang luar biasa: Mempunyai 6,500 lumens yang mengagumkan, cahaya jagung LED ini sesuai untuk menerangi ruang dalaman dan luaran yang luas.
2. Multi - Pencahayaan Arah: Bentuk jagung unik cahaya jagung LED 54W E27 mentol membolehkan mereka memancarkan cahaya secara merata ke setiap arah, meningkatkan liputan dan meminimumkan bintik -bintik bayangan.
3. Tenaga yang cekap: Mentol lampu jagung LED 54W E27 menggunakan tenaga yang kurang tinggi berbanding dengan lampu HID dan CFL tradisional, yang membawa kepada penjimatan tenaga yang besar apabila beroperasi dalam julat voltan input 100 hingga 277 VAC.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Suhu warna (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >80RA |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
| Voltan input (v) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Kelopak percuma | Tiada kelipan |
| Bahan | Aluminium |
| Jaminan | 3 tahun atau 5 tahun mengikut harga |
| Pangkalan lampu | E27, E40, B22 |
| Dimmable | Triac dimmable atau 0-10v dimmable |
| Saiz | 50*120mm, 65*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270mm |
Imej terperinci:



Penggunaan:


