Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri -ciri produk:
1. Ciri -ciri penting cahaya jagung LED adalah jangka hayatnya. Mentol LED diiktiraf untuk daya tahan dan jangka hayat mereka, dan cahaya jagung LED mencontohi kualiti ini.
2. Lampu jagung LED menawarkan kecekapan tenaga yang luar biasa, membolehkan anda menjimatkan perbelanjaan tenaga sambil meminimumkan jejak karbon anda.
ProdukSpesifikasi:
| Soket lampu | E27 |
| Penggunaan Kuasa (W) | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Fluks bercahaya (LM) | 1850-1950lm |
| Sudut Melihat LED (ijazah) | 360 darjah |
| Memancarkan warna | Putih putih/putih semula jadi/putih sejuk |
| Cct (k) | 2700-6500K |
| Voltan (v) | AC85-265V |
| Jangka hayat | >50000hours |
Imej terperinci:



Penggunaan:


