ciri:
1. Mentol Gaya Jagung menawarkan penyelesaian pencahayaan-yang terang dan cekap tenaga untuk mana-mana ruang, menjadikannya pilihan terbaik untuk kegunaan kediaman dan komersial.
2. Dengan reka bentuk yang unik dan bahan-berkualiti tinggi, Mentol Gaya Jagung memberikan ketahanan dan jangka hayat yang sangat baik, memastikan prestasi-tahan lama dan boleh dipercayai.
3. Mentol Gaya Jagung mudah dipasang dan memerlukan penyelenggaraan yang minimum, menjadikannya penyelesaian pencahayaan-percuma dan kos{2}}berkesan yang menjimatkan masa dan wang.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W |
| CCT | 3000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
