Ciri -ciri produk:
1. Kecerahan yang luar biasa sangat sesuai untuk menyalakan kawasan besar.
2. Kecekapan Tenaga: Lampu jagung LED 5730 menggunakan tenaga yang jauh lebih rendah daripada mentol konvensional, mengakibatkan kos elektrik yang dikurangkan.
3. Lanjutan Lanjutan: Lampu jagung LED 5730 cip menawarkan jangka hayat yang luar biasa sekitar 50,000 jam, jauh melampaui mentol tradisional.
4. Lampu jagung LED 5730 mempunyai indeks rendering warna yang mengagumkan (CRI) sehingga 80, menjamin bahawa ia jelas menyoroti warna yang sahih.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Suhu warna (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >80RA |
| Voltan input (v) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bahan | Aluminium |
| Pangkalan lampu | E27, E40, B22 |
| Dimmable | Triac dimmable atau 0-10v dimmable |
| Saiz | 50*120mm, 65*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270mm |
Imej terperinci:



Lampu jagung LED 5730 adalah pilihan inovatif untuk semua keperluan pencahayaan anda, sesuai untuk kegunaan rumah, perniagaan, dan luaran. Lampu LED ini tepat dinamakan untuk persamaannya yang luar biasa dengan telinga jagung. Reka bentuk ini mempamerkan pelbagai cip LED yang menakjubkan, dengan sempurna meniru rupa biji jagung. Artikel ini menyelidiki ciri -ciri dan aplikasi cahaya jagung LED 5730 cip, yang memberikan kedalaman dalam keupayaannya.
Penggunaan:


1. Pencahayaan rumah: Lampu jagung LED 5730 cip dalam pencahayaan rumah, terima kasih kepada kecekapan tenaga yang mengagumkan dan panjang - prestasi yang berkekalan. Pemilik rumah boleh mengalami pengurangan yang besar dalam perbelanjaan elektrik mereka dan mendapat manfaat daripada tenaga - mentol yang cekap selama bertahun -tahun yang akan datang.
2. Pencahayaan komersial: Lampu jagung LED 5730 adalah pilihan yang luar biasa untuk pencahayaan komersial, menawarkan kecerahan yang luar biasa dan jangka hayat yang panjang -. Penyelesaian ini sesuai untuk mencerahkan kawasan besar seperti gudang, kilang, dan tempat letak kereta.
3. Menerangi jalan -jalan: Lampu jagung LED 5730 cip menonjol sebagai penyelesaian yang sempurna untuk pencahayaan jalanan, memberikan kecerahan yang luar biasa dan jangka hayat yang luar biasa. Dengan meningkatkan kecekapan tenaga, kos pencahayaan jalanan dikurangkan secara dramatik, dan jangka hayat yang lebih lama bermakna mentol perlu diganti kurang kerap.
