ciri:
1. Pencahayaan terang dan sekata: Mentol LED Cincin 360 Darjah memberikan pencahayaan yang terang dan sekata, memastikan persekitaran-yang terang dan selesa untuk mana-mana bilik.
2. Tenaga-cekap: Dengan teknologi LED canggihnya, mentol ini menggunakan tenaga yang jauh lebih sedikit daripada mentol tradisional, menjadikannya pilihan-mesra alam dan bajet-mesra.
3. Mudah dipasang: Mentol ini sesuai dengan kebanyakan soket standard dan mudah dipasang, menjadikannya penyelesaian pencahayaan-percuma yang menyusahkan untuk mana-mana rumah atau perniagaan.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W |
| CCT | 3000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140 lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 |
| Cip yang dipimpin | Cip LED 2835, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20 |
| Saiz | 50*120 mm, 70*186 mm, 90*205 mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
