ciri:
1. Pencahayaan Tapak Kerja menyerlahkan kawasan kerja anda dengan pencahayaan yang terang dan jelas, memastikan setiap tugas dapat dijalankan dengan mudah.
2. Dengan pembinaannya yang tahan lasak dan berkualiti tinggi, Pencahayaan Tapak Kerja direka untuk menahan walaupun keadaan kerja yang paling sukar, menjadikannya pilihan yang ideal untuk mana-mana tapak kerja.
3. Mudah dipasang dan dilaraskan, Pencahayaan Tapak Kerja menyediakan pilihan pencahayaan yang serba boleh dan boleh disesuaikan, membolehkan anda memfokuskan pencahayaan di mana-mana yang paling diperlukan.
Spesifikasi:
| kuasa | 20W 30W |
| Kecekapan Bercahaya | >110 lm/b |
| Sumber Cahaya | SMD 2835,Epistar |
| Suhu Operasi | -40~45 darjah |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Kalis Air |
| Gred IK | 07 |
| Jangka hayat | 50000 JAM |
| Voltan Masukan | 85-265V AC |
| Penyelam | Bekalan Kuasa Dalaman |
| Peredupan | TIDAK |
| Malaikat Rasuk | 360 darjah |
| PF | >0.95 |
| Waranti | 5 Tahun |
Imej terperinci:

Kegunaan:

Tentang kami:


