
Dengan Lampu Kerja Tongkol LED Mudah Alih ini, terangkan tempat kerja anda. Sesuai untuk sebarang projek yang memerlukan pencahayaan yang cemerlang, sekata, termasuk mengecat ruang dalaman, bekerja di garaj dan lokasi kerja tanpa lampu bersambung. Dengan beberapa pilihan pengikat yang pelbagai dan perisai sangkar logam untuk mengamankan LED, lampu industri tugas berat ini tahan lama dan boleh disesuaikan. Dengan binaan yang membolehkan udara beredar melalui cahaya, ia memberikan penyebaran haba yang hebat, mengekalkan komponen dalaman sejuk dan berfungsi untuk jangka hayat yang panjang.
Ciri-ciri Produk :
1. Lampu tugas LED padat kami mempunyai kabel kuasa 10 kaki dan soket 120V gaya Amerika. Sambung dan main!
2. Lampu kerja mudah alih LED kami akan bertahan lebih daripada 50,000 jam berkat motor yang kuat.
3. Dengan kos operasi yang murah, lampu tugas diketuai tidak kekal 100W menghasilkan 12,500Lm.
Spesifikasi:
| Warna | 5000K Siang |
|---|---|
| Negara asal | China |
| jenis produk | Lekapan Lampu LED |
| musim | Setiap hari |
| Waranti | 5 Tahun |
| Kelulusan dan Penyenaraian | Patuh RoHS, UL Disenaraikan |
| Sudut Rasuk | 360 Darjah |
| Suhu Warna / CCT | 5000K |
| CRI | 80 |
| ciri-ciri |
Pelesapan Haba Hebat, Hidup Serta-merta, Jangka Hayat Panjang, Tahan Pecah, Waranti, Tidak Boleh Dimalapkan, Bebas Kelipan |
| Jam Hidup | 50,000 Jam |
| Sumber cahaya | LED |
| Lumen setiap Watt | 120 lm/W |
| Julat Lumen | 15,000 -20,000 Lumen |
| Suhu Operasi - Tinggi | 60C / 140F |
| Suhu Operasi - Rendah | -30C / -22F |
| bentuk | Jagung |
| Setara Watt | 600 Watt |
| Watt | 150 W |
| Lumen | 18000 |
| voltan | AC120V |
Gambar terperinci:



Permohonan
Sesuai untuk membina tapak, garaj, gudang, pencahayaan sementara dalaman luaran.


