ciri:
- Reka bentuk padat: Lampu Mudah Alih Bulat Mini ialah lampu mudah alih yang mudah dibawa dan kecil, menjadikannya ideal untuk memenuhi keperluan pencahayaan semasa dalam perjalanan.
-Kepelbagaian lampu ini membolehkan ia digunakan untuk pelbagai aktiviti, seperti memancing, mendaki, berkhemah dan aktiviti lain yang serupa.
- Kecerahan: Lampu Mudah Alih Bulat Mini, walaupun saiznya kecil, memancarkan cahaya yang terang dan boleh dipercayai, menjamin bahawa anda sentiasa dapat melihat apa yang anda perlukan untuk melihat walaupun dalam keadaan cahaya malap.
Spesifikasi:
| kuasa | 20W 30W 40W 50W |
| Kecekapan Bercahaya | >110 lm/b |
| Sumber Cahaya | SMD 2835,Epistar |
| Suhu Operasi | -40~45 darjah |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Kalis Air |
| Gred IK | 07 |
| Jangka hayat | 50000 JAM |
| Voltan Masukan | 85-265V AC |
| Penyelam | Bekalan Kuasa Dalaman |
| Peredupan | TIDAK |
| Malaikat Rasuk | 360 darjah |
| PF | >0.95 |
| Waranti | 5 Tahun |
Imej terperinci:

Kegunaan:

Tentang kami:


