
Ciri-ciri Produk :
● 5 daripada lampu kerja ini boleh disambungkan bersama dengan mudah dalam lata untuk membentuk rantai daisy.
● Ini disertakan dengan kord 5 kaki dengan palam AS.
● Jumlah keluaran lumen juga meningkat dengan melata 5 lampu kerja bersama-sama.
Spesifikasi:
| Elektrik | AC100–277V, 100W, 50–60Hz |
| Perlindungan Lonjakan | 6KV |
| Pemandu | Pemacu Dalaman |
| LED | Epistar 2835 |
| Bilangan LED | 408 |
| Jangka hayat | 50,000 jam |
| Keluaran Lumen | 12,000 lumen |
| Keberkesanan Bercahaya | 150 LM/W |
| CRI | >80 |
| CCT | 5000 K |
| Sudut Rasuk | 360 darjah |
| Dimensi | 6.5" x 11.5" H (165 mm x 292 mm) |
| Berat bersih | 2.8 kg |
| Kelulusan | DLC, cUL, disenaraikan untuk lokasi lembap |
Penerangan:
BENWEI membawakan kepada andaLampu Kerja LED Lampu Mentol LEDdengan 100-kuasa watt yang menyediakan sumber cahaya yang luar biasa untuk tetapan kerja yang pelbagai. Lampu LED yang dimaksudkan menghasilkan 12,000 lumen. Lampu kerja ini memancarkan cahaya ke semua arah dengan 360-sudut pancaran darjah. CRI lampu LED ini lebih tinggi daripada 80, bermakna ia menghasilkan warna terang yang 80 peratus sejajar dengan cahaya siang semula jadi. Lampu diperakui sebagai selamat dalam persekitaran basah. Memandangkan lampu ini mempunyai jangka hayat operasi yang dinilai selama 50,000 jam, anda tidak perlu risau tentang menggantikannya selama lebih daripada 5.7 tahun, dengan mengandaikan penggunaan harian. Selain itu, lampu mempunyai cangkerang keluli tahan karat untuk melindungi cip LED.
Gambar terperinci:








Hubungi kami - Kami sedia membantu!
Tidak pasti berapa watt yang hendak dibeli? Tidak pasti lekapan lampu apa yang akan berfungsi? Kami ada penyelesaian untuk anda.
Kami memberi perkhidmatan kepada kontraktor, kompleks pangsapuri, ruang komersil, runcit dan pejabat, serta pemilik rumah.
