
Plumbum pemalam yang diluluskan oleh ETL 10 kaki iaitu plug-n-play akan membekalkan elektrik dengan cepat yang anda perlukan untuk pencahayaan sementara. Lekapan lampu bangunan LED kami dilengkapi dengan cangkuk keselamatan di bahagian atas untuk menggantung dari siling, atau anda boleh meletakkannya di atas lantai. Ciri boleh dipautkan boleh menyambung sehingga 7 unit (maks 600 Watts). Terdapat banyak pilihan pelekap yang membolehkan penggunaan dalam persekitaran dalaman atau lembap, seperti perkhidmatan kecemasan, tapak bangunan, garaj, bengkel, tapak kerja, pencahayaan tidak kekal, dsb.
Ciri-ciri Produk :
1. Apabila digunakan dalam tetapan perniagaan atau perindustrian, sangkar kalis vandal keluli tahan karat berkualiti tinggi menahan kejutan dan memberikan keselamatan tambahan.
2. Kepungan sangkar pelindung keluli tahan karat gred industri, yang merupakan ciri reka bentuk cahaya teluk tinggi sementara LED mudah alih, memberikan item lebih panjang umur dan keselamatan.
3. digunakan secara meluas dalam bengkel, gudang, stadium dan terowong.
Spesifikasi:
| Warna | 5000K Siang |
|---|---|
| Waranti | 5 Tahun |
| Kelulusan dan Penyenaraian | Patuh RoHS, UL Disenaraikan |
| Sudut Rasuk | 360 Darjah |
| Suhu Warna / CCT | 5000K |
| CRI | 80 |
| Jam Hidup | 50,000 Jam |
| Sumber cahaya | LED |
| Lumen setiap Watt | 120 lm/W |
| Julat Lumen | 15,000 -20,000 Lumen |
| Suhu Operasi - Tinggi | 60C / 140F |
| Suhu Operasi - Rendah | -30C / -22F |
| bentuk | Jagung |
| Watt Setara | 600 Watt |
| Watt | 150 W |
| Lumen | 18000 |
| voltan | AC120V |
Gambar terperinci:



Permohonan
Sesuai untuk membina tapak, garaj, gudang, pencahayaan sementara dalaman luaran.

