Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk :
1. pelindung lampu yang kukuh dan tahan lama dan cangkuk yang diperbuat daripada keluli tahan karat.
2. Palamkan masuk untuk pencahayaan kerja segera di hampir mana-mana ruang.
3. Kord kuasa 10' dengan cangkuk pelekap dan palam.
4. Kecekapan ultra tinggi 120lm/W mengatasi HID konvensional.
| Nama Produk | Lampu kerja sementara LED |
| bahan | Aluminium ditambah Penutup PC |
| Kuasa | 60W 100W 150W |
| Waranti (Tahun) | 5-Tahun |
| Keberkesanan (IES) | 120LM/W |
| Voltan Masukan | AC100-277V, 50-60Hz |
| Suhu warna | 2700~6500K |
| CRI | >80 |
| Faktor Kuasa | >0.9 |
| Sudut Rasuk | 360 |
Gambar terperinci:






