ciri:
1. Lampu malam Pembinaan menyediakan sumber pencahayaan yang boleh dipercayai untuk keselamatan dan jaminan tambahan dalam mana-mana tetapan pembinaan.
2. Dengan ciri-ciri praktikal seperti tapak yang kukuh dan pembinaan yang tahan lama, lampu malam ini direka untuk menahan permintaan di mana-mana tapak kerja.
3. Reka bentuk lampu malam Pembinaan yang padat dan ringan menjadikannya mudah dibawa dan dikendalikan, membolehkan anda menumpukan perhatian pada tugas yang sedang dijalankan tanpa sebarang gangguan yang tidak perlu.
Spesifikasi:
| kuasa | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Kecekapan Bercahaya | >110 lm/b |
| Sumber Cahaya | SMD 2835,Epistar |
| Suhu Operasi | -40~45 darjah |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Kalis Air |
| Gred IK | 07 |
| Jangka hayat | 50000 JAM |
| Voltan Masukan | 85-265V AC |
| Penyelam | Bekalan Kuasa Dalaman |
| Peredupan | TIDAK |
| Malaikat Rasuk | 360 darjah |
| PF | >0.95 |
| Waranti | 5 Tahun |
Imej terperinci:



Kegunaan:

Selesaikan kerja dengan betul dengan lampu malam pembinaan yang serba boleh dan mudah digunakan.
Tentang kami:


