Pengenalan

Di tapak bangunan dan lokasi pembinaan lain, lampu kerja pembinaan adalah peralatan pencahayaan yang penting. Penampilan mereka telah menyumbang kepada peningkatan produktiviti dan kualiti kerja sambil menawarkan kemudahan pembinaan dan jaminan keselamatan semasa.
Ciri produk
1. Variasi pencahayaan serba boleh: Untuk menampung pelbagai pilihan pengguna dan keadaan kerja, peranti ini menawarkan empat variasi suhu warna (3000k, 4000k, 5000k, dan 6000k), menjamin keselesaan dan penglihatan maksimum.
2. Long - Prestasi Berkekalan: Dengan jangka hayat 50,000 jam, perlawanan lampu LED ini dibuat untuk bertahan lama sambil mengurangkan perbelanjaan penyelenggaraan.

Spesifikasi produk
| Kuasa | 20W 30W 40W 50W |
| Kecekapan bercahaya | >110 lm/w |
| Sumber cahaya | SMD 2835, Epistar |
| Tempatan Operasi | -40 ~ 45 darjah |
| Cct | 3000K, 4000K,5000K |
| Cri | 80~83 |
| Ip | IP65 kalis air |
| Voltan input | 85-265V AC |
| Penyelam | Bekalan kuasa dalaman |
| Malaikat Beam | 360 darjah |
| Pf | >0.95 |
| Jaminan | 5 tahun |
Penggunaan

Lampu kerja pembinaan sering digunakan di tapak pembinaan untuk pembinaan malam atau dalam keadaan cahaya - yang rendah untuk memberi pekerja pencahayaan yang cukup supaya mereka dapat melakukan tugas pembinaan dengan tepat.
Soalan Lazim
Soalan Lazim
S: Apakah kuantiti pesanan minimum lampu LED anda?
A: MOQ kami ialah 2.
S: Bagaimana dengan masa utama?
A: Sampel memerlukan 3-5 hari, masa pengeluaran massa memerlukan kira-kira 25 hari untuk kuantiti yang banyak
