
Produk ini sesuai untuk acara, program industri dan penyelenggaraan am, kerja jalan, tapak pembinaan dan pencahayaan kawasan besar.
Ciri-ciri Produk :
1. Sudut rasuk: 360 darjah.
2. Sinki haba tuangan aluminium dan sistem penyejukan pertukaran udara aktif untuk mempercepatkan pelesapan haba.
3. Adalah penting untuk menggantikan CFL/MH/HID/HPS.
4. Hijau, penjimatan tenaga, jangka hayat yang panjang dan boleh dipercayai selama 50,000 jam.
5. Tiada gangguan RF, Tiada sinaran IR/UV, tiada pencemaran merkuri.
6. Ketersediaan warna yang luas dalam darjah Kelvin(K),2700-6700K.
7. Perkemas reka bentuk luaran, penampilan cantik.
8. mesra alam, penjimatan tenaga (70 ~ 80 peratus).
9. Reka bentuk litar khas, setiap LED berfungsi secara berasingan, mengelakkan masalah pengaruh LED pecah tunggal.
| Kuasa | 150W |
| Fluks Bercahaya | 19500lm |
| Penggantian | HPS 400W |
| Sumber cahaya | LED SMD |
| Keberkesanan Bercahaya | Lebih besar daripada atau sama dengan 130lm/w |
| Suhu Operasi | -40 hingga tambah 45 darjah |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW / 6500K SCW |
| CRI | 80 tambah |
| Jangka hayat | 50,000 jam pada 25 darjah |
| voltan | 100-277VAC/50-60Hz |
| Sudut Rasuk | 360 darjah |
| Pangkalan Lampu | Pasang Cangkuk |
| PF | >0.95 |
| Waranti | 5 tahun |
Gambar terperinci:


Permohonan
1.Sports Lighting/Post Top Lighting. 2.Pencahayaan Kanopi. 3.Pencahayaan Teluk Tinggi/Rendah. 4.Pencahayaan Jalan/Pencahayaan Jalan. 5.Aplikasi lain.

