
ciri:
● Sesuai untuk kabel dengan diameter luar 10mm~12mm.
● Lampu mempunyai prestasi tinggi kalis air dan anti-karat.
● Lampu LED, dengan hayat kerja yang cekap tenaga dan panjang.
Spesifikasi:
| Nama Produk | Lampu Banjir Diterajui Kalis Letupan |
| Kuasa | AC 100V~240V 50HZ/60HZ |
| Watt | 100W |
| Fluks Bercahaya | 10000lm |
| Suhu warna | 5000K |
| Ra | Lebih besar daripada atau sama dengan 85 |
| Suhu ambien | -20 darjah ~ tambah 45 darjah |
| Kehidupan sumber cahaya | Lebih daripada atau sama dengan 75000 jam |
| Kelas perlindungan | IP 66 |
| bahan | aluminium |
Butiran:






Soalan Lazim
S1: Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel untuk lampu led?
Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti, Sampel campuran boleh diterima.
S2.Bagaimana pula dengan masa utama?
Sampel memerlukan 3-5 hari, masa pengeluaran besar-besaran memerlukan kira-kira 25 hari untuk kuantiti yang banyak.
Q3.ODM atau OEM diterima?
Ya, kami boleh melakukan ODM & OEM, letakkan logo anda pada lampu atau pakej kedua-duanya tersedia.
S4. Adakah anda menawarkan jaminan untuk produk?
Ya, kami menawarkan jaminan 2-5 tahun kepada produk kami.
S5.Bagaimanakah anda menghantar barang dan berapa lama masa yang diambil untuk tiba?
Kami biasanya menghantar melalui DHL, UPS, FedEx atau TNT. Ia biasanya mengambil masa 3-5 hari untuk tiba. Syarikat penerbangan dan penghantaran juga adalah pilihan.
S6. Bagaimanakah perkhidmatan selepas jualan?
Kami mempunyai pasukan profesional yang bertanggungjawab ke atas perkhidmatan selepas jualan, juga talian hot-line perkhidmatan yang menangani aduan dan maklum balas anda.

