Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Ciri-ciri
1.Dapatkan DISKAUN sebanyak 80% dari bil tenaga anda dengan jaminan 5-tahun kami, tanpa kerumitan!
2. Kalis air (IP65)
3. LED Berprestasi Tinggi-Dinilai @ 100 Watt
4. LED Epistar SMD2835, dengan nisbah lumen tinggi-ke-watt 130,
Spesifikasi
| Watt | 100W |
| Fluks Bercahaya | 12000lm |
| Keberkesanan Bercahaya | Lebih besar daripada atau sama dengan 120lm/w |
| Suhu Operasi | -40 hingga +45 darjah |
| CCT | 5000K |
| CRI | 80+ |
| Jangka hayat | 50,000 jam pada 25 darjah |
| Voltan | 100-277VAC/50-60Hz |
| Pemandu | Bekalan Kuasa Dalaman |
| Sudut Rasuk | 360 darjah |
| Pangkalan Lampu | Pasang Cangkuk |
| PF | >0.95 |
| Waranti | 5 Tahun |
Butiran lanjut






Aplikasi

Syarikat Kami


