Ciri:
1. Lampu rentetan sementara 100-277V AC 2700K direkayasa untuk beroperasi di seluruh julat voltan yang luas, meningkatkan fleksibiliti dan kemudahan untuk penggunaan di pelbagai bidang.
2. Tenaga - cekap: Lampu rentetan ini memelihara tenaga, mengurangkan perbelanjaan kuasa sambil menyampaikan pencahayaan yang cemerlang dan boleh dipercayai.
3. Pemasangan Mudah: Lampu rentetan sementara boleh dipasang dengan mudah tanpa pendawaian atau kelengkapan yang rumit, membolehkan persediaan cepat di mana -mana tempat pilihan.
4. Pembinaan yang teguh: terdiri daripada bahan premium, cahaya rentetan ini direka untuk menahan keadaan luar dan penggunaan yang ketat, menjamin prestasi yang kekal.
5. Pencahayaan berseri dan hangat: Menampilkan suhu warna 2700K, cahaya rentetan sementara ini memancarkan cahaya yang hangat dan menarik, sesuai untuk memupuk suasana yang selesa di mana -mana persekitaran.
6. Permohonan pelbagai: Lampu rentetan sementara 100-277V AC 2700K berfungsi sebagai penyelesaian pencahayaan yang pelbagai yang sesuai untuk tapak pembinaan, acara sementara, dan perhimpunan luaran.
Spesifikasi:
| Kuasa | 20W |
| Kecekapan bercahaya | >110 lm/w |
| Sumber cahaya | SMD 2835, Epistar |
| Tempatan Operasi | -40 ~ 45 darjah |
| Cct | 3000K, 4000K |
| Cri | 80~83 |
| Ip | IP65 kalis air |
| Gred IK | 07 |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Voltan input | 85-265V AC |
| Penyelam | Bekalan kuasa dalaman |
| Dimming | Tidak |
| Malaikat Beam | 360 darjah |
| Pf | >0.95 |
| Jaminan | 5 tahun |
Imej terperinci:

Penggunaan:

Mengenai kami:


